O nás

Zopár slov o našom štúdiu

Kuchynské štúdio vzniklo v Banskej Bystrici roku 1996 s orientáciou na interiér kuchyne českej značky KORYNA. Od roku 2011 sme rozšírili našu ponuku kuchýň o prestížnu nemeckú značku Ballerina, ktorá sa v pomere cena a kvalita stala našou vlajkovou loďou.
Žijeme s predstavami a požiadavky klientov ,ktoré nás postupne presmerovali nielen na vytváranie interiéru kuchyne, ale aj ostatných obývacích časti interiéru domu, bytov, reštaurácii, kancelárií a to vrátane poradenstva, zamerania, návrhov až po samotnú profesionálnu realizáciu. Značky Ballerina už 3 krát po sebe získala v Nemecku ocenenie „ Kuchyne roka „.
Ballerina a Koryna majú na trhu niekoľkoročnú tradíciu, ktorá sa nedá kúpiť iba prežiť. Spĺňajú požiadavky a nároky menej náročného klienta, ako i toho najnáročnejšieho klienta a to po technickej, dizajnovej a hlavne kvalitatívnej stránke. Na výrobky poskytujeme 5 ročnú záruku, záručný a pozáručný servis, poradenstvo pri výbere elektrospotrebičov, doplnkov stoličky, stoly, obklady, dlažby. Kuchyne a interiéry obliekame do najmodernejších materiálov, ktoré dokážu splniť Vaše predstavy a priania takmer dokonale, kvalitne a za prijateľnú cenu.
Zároveň ponúkame aj služby montáže nábytku nielen kuchýň, ale aj ostatného nábytku, ktorý nie je zakúpený u nás v štúdiu a to kvalifikovanými a zaškolenými pracovníkmi.
Pozáručný servis je pre nás samozrejmosťou, zákazníci sa môžu na nás obrátiť s akýmkoľvek problémom aj po uplynutí záručnej doby.

“ SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNIKA JE MERADLOM NAŠEJ DOKONALOSTI.“